SonHaber24 - 30 Temmuz 2014, Çarşamba

Samsung Galaxy Note 2 şarjı ne kadar gidiyor?

9 Ekim 2013
Samsung Galaxy Note 2 şarjı ne kadar gidiyor?

almayı düşünenler için en önemli konulardan biri de şarj.′nin ile ilgili internette çok farklı yorumlar ile karşılaşabilirsiniz.  şarj süresi, kullanıma bağlı olarak değişmekle birlikte 3100 mAh batarya cihazın kullanım süresini arttırıyor. Ancak Samsung Galaxy Note 2 alındığı ilk 1 ay içerisinde yoğun kullanımda şarjı 1,5 gün dayanırken telefonun 3 aylık kullanımı sonrasında her gün şarj etmek zorunda kalabilirsiniz.Ancak Note 2 kullanımının keyfi şarjın önüne geçiyor…Samsung’un  ile batarya konusunda da bir adım öne gitmesi bekleniyordu ki beklenen oldu…Samsung Galaxy ′de ise kullanılan batarya 3200 mAh.

Bir önceki yazımız olan Windows 7'de dosya uzantısı nasıl gösterilir? başlıklı makalemizde dosya uzantıları nasıl gösterilir ve windows 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

En Çok Arananlar:

kore not 3 sarzı bı gun gıtmıyo (1),samsung galaxy ace 2 şarjı ne kadar gidiyor (1),samsung galaxy ace 2 şarjı nekadar gidiyor (1),Samsung N7100 Galaxy Note II şarjı ne kadar gidiyor (1),samsung not 2 nekadar (1),samsung not 3 şarjı kaç gün gider (1),samsung note 2 ne kadar sürede şarj olur (1),samsung note 3 şarjı kaç gün dayanıyor (1),samsung note 3 şarjı nekadar gidiyor (1),note 3 şarjı ne kadar gidiyor (1)

Samsung Galaxy Note 2 şarjı ne kadar gidiyor? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Görkem CAN diyor ki:

    Telefonun kendi ayarları içinde optimizasyon için gerekli ayarlar mevcuttur. Bu şekilde ciddi şarj artıları sağlanabilir.

Yorum Yaz


× 1 = dört